Konkuro Per Admin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Konkuro Per Admin

Mesazh  Admin prej Mon Aug 22, 2011 9:14 pm

Se pari Nese Do admin Duhesh Te kesh Se paku 20 Ore ne Server. Po ju jap nje Shembull si tia filloni

Emri : Arlind Mustafa
Nick : insTict.
Mosha: 14 Vjet
Vendi : Shkup, Cair
Aktiv : Prej ora 3 Deri ora 7 Diten Dhe Prej ora 11 Deri ora 3 i nates .Gjithsej 4 Or
Admin: Pershembull Kam qene Admin : mTw, VGS, Jakuza, Rrebeli etj Ktu shkruani ku keni qene admin
Amx: i Di 45 % Amx pershembull nese i dini te gjitha e shkruan i di 100 % amx
Vazhdoni Dhe Ju uroj Suksese Smile


Edituar për herë të fundit nga Admin në Mon Aug 22, 2011 9:31 pm, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : Make Admins)

Admin
Admin

Numri i postimeve : 3
Join date : 22/08/2011

Shiko profilin e anëtarit http://rapidfire.macedonianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi